800 Ft
Remekírók Képes Könyvtára 2 kötet: Moliére remekei I. kötet Kisfaludy Sándor összes költeményei II. kötet. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés és Gottermayer-kötés, a Moliére címkép előtt a hártyapapíron gyerekrajz, kis kopásoktól eltekintve jó állapotban.