https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/311/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~300032/Janos-minorita-Nagy-Lajosrol-szolo-kronikatoredeke-Liber-de-rebus-gestis-ludovici-regis-hung~II1611527
1611527
15495
311
Books: History
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26 EUR, 14,29 USD
LeÃrás:
János minorita Nagy Lajosról szóló krónikatöredéke. Liber de rebus gestis ludovici regis hungariae. FordÃtotta és bevezetéssel és magyarázó jegyzetekkel ellátta Dr. Dékáni Kálmán. Középkori Krónika XI. Szerk.: Dr. Gombos Ferenc Albin. Bp., 1910, Athenaeum, 95 p. Korabeli kissé kopottas félvászon-kötésben, festett lapélekkel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor