15010.
311. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Dr. Völgyesi Ferencné: Újra itthon. Tanulmányút Amerika és Európa 17 államán keresztül a háború kitörésének izgalmai között. Lélek és természettudomány XXIII. sz. Bp., 1939, Hornyánszky Vikor. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés. Dr. Völgyesi Ferenc (1895-1960) és neje dedikációval Wolf Emil (1886-1947) vegyészmérnök, vezérigazgató részére szóló dedikációval.