1933 Jamboree zsebkönyv. Gödöllő - Budapest, 1933, a IV. Világjamboree-táborparancsnokság. Az 1933. évi világtalálkozó ismertetésével, érdekes részletekkel, kihajtható térképmelléklettel és számos további kisebb térképpel. Tűzött papírkötésben, / The pocket book of the World Scout Jamboree of 1933 organised in Gödöllő, Hungary, with some damage.
Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 126 p.+10 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
1933 A Magyar Cserkész Jamboree különszáma. Magyar és angol nyelven + az újság két korábbi száma / 1933 Jamboree edition of the Hungarian Scout magazine in English and Hungarian, and 2 additional editions