1 000 Ft
1914 A "Budapest" album-naptára. 1914. XXXV. évf. Szerk.: Gara József. Bp., 1914, Wodianer F. és Fiai. Fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos, a napló résznél ceruzás bejegyzésekkel, és firkával.