2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
1914 Földrajzi közlemények. XLII. kötet. Szerk.: Bátky Zsigmond, Littke Aurél. Bp.,1914, Magyar Földrajzi Társaság, VIII+452 p.+VI t. (Közte az Északi Hadszíntér kihajtható térképével.) Szövegközti és egészoldalas képekkel, ábrákkal, illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos.