Porcelán Tételek száma: 87
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1706839
11188
312
Alka Kunst Kronach váza pár ( 2 db), részben kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:11 cm (2×) 1706040
11189
312
Lippelsdorf kutya család, kézzel festett, jelzett, m:15 cm, h:18 cm 1706023
11190
312
Elco áttört kis tálka, matricás, jelzett, hibátlan, d:12,5 cm, m:7 cm 1706133
11191
312
Ens gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 26 cm 1577142
11192
312
cca 1820 Gotha dísz tálka, kézzel festett "Ansicht der Saalbrücke des Geleithauses und Gamsdorf" tájképpel, jelzett, karcolássokkal, kopott aranyozással, d:13 cm / Gotha plate, hand-painted, worn gilding 1707611
11193
312
Weimar porcelán falitányér, 3 db, limitált gyűjtői sorozat, matricás, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm 1538064
11194
312
Schaubach Kunst zenélő puttó figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm/ Schaubach Kunst putto figure, signed, perfect condition 1624703
11195
312
Eschenbach Bavaria kézzel festett porcelán vázácska, eredeti dobozában / Chinaware in original box 10 cm 1330158
11196
312
26000
Royal Dux vadászkutyák, kézzel festett, jelzett (Schubert), hibátlan, m:25 cm, h:36 cm 1295169
11197
312
Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 1707612
11198
312
Szecessziós kiöntő, matricás, jelzés nélkül, hibátlan, m:20 cm 1706878
11199
312
Kínai jelzett teás csésze és alj ( 6db), matricás, hibátlan Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft