2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
A Kisfaludy-Társaság évlapjai. Új folyam. Huszonegyedik kötet. 1885-86 és 1886-87. Bp., 1887, Franklin-Társulat,IV+395. Korabeli kartonált papírkötés, sérült hiányos gerinccel, kopottas borítóval, de belül jó állapotban. Felvágatlan példány.