3 600 Ft
9,55 EUR, 10,29 USD
Arany János levelezése író-barátaival. I-II. kötet. Bp.,1888-1889, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, a II. kötet elülső szennylapja szakadt.