Gárdonyi Géza: Göre Gábor könyvei sorozat 5 kötete: Kátsa. Durbints sógor. A pesti úr. Vakarts. Bojgás az világba. Bp.,1925-én.,Dick Manó, 115+100+104+124+1+112 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kissé kopottas borítóval.
A pesti úr 1820. számú számozott példány.
Vakarts. 5258. számú számozott példány.