15753.
312. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 600 Ft
6,74 EUR, 7,43 USD
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka elÅ‘fizetÅ‘inek. Bp., 1900, Pesti Napló, XLVIII+144 p.+ 8 t. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva, kissé foltos, kissé kopottas borÃtóval, kissé sérült gerinccel, az egyik tábla sarka sérült, a hátsó szennylap egyik sarka hiányos.