1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Illyés Gyula: Hetvenhét magyar népmese. Szántó Piroska rajzaival. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, a szennylapok és két lap kijár. (461-462., 475-476.) Első kiadás.