16043.
312. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. IV. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel.