Vegyes könyvtétel, 14 db: Európa Diákkönyvtár 10 kötete: William Golding: A Legyek Ura. Albert Camus: A pestis. William Shakspeare: Öt dráma. William Shakspeare: Öt dráma 2. Gogol: A köpönyeg. Az orr. A revizor. Csokonai Vitéz Mihály: Válogatott versek. Az özvegy Karnyóné. Dorottya. Babits Mihály: Válogatott versek. Sarkadi Imre: Oszlopos Simeon. Elveszett paradicsom. A gyáva. Vösömarty Mihály: ...
Csathó Kálmán: Pókháló. Ibolyka. Csathó Kálmán Munkái Gyűjteményes Kiadás VIII. Bp.,1920, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.