Friedrich Kraft, Peter Blanchard: Neuer Plutarch, oder kurze Lebensbeschreibungen der berühmtesten Männer un Frauen aller Nationen von den ältesten bis auf unsere Zeiten. Erster Band. Pest, 1815, C. A. Hartleben, 1 t.+ VI+312 p.+8 t. Korabeli egészbőr kötés, kissé viseltes, kopottas, foltos borítóval, foltos lapokkal, német nyelven./ Leather-binding, the cover is worn, and spotty, and the pages ar...
Echegaray József négy munkája (egybekötve): Bernardo Montilla. A nagy Galeotto. Mariana Folt, a mely tisztít. Fordította Patthy Károly. Bp.,1890-1896, Franklin. Átkötött félvászon-kötésben.
Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Tornyay [János], Ferenczy [Károly], Tull [Ödön] és Hegedüs [László] rajzaival. Bp., 1898, Pesti Könyvnyomda Rt. Kiadói kopottas egészvászon kötés, az elülső kötéstáblán Hegedüs László szecessziós rajzával illusztrálva, Gottermayer N.-féle kötés, festett lapélekkel, néhol foltos lapszélekkel, egy-két helyen a lapokon kisebb szakadásokkal, az el...
Sudermann, Hermann: Jolanthes Hochzeit. Stuttgart, 1897, Cotta'schen Buchhandlung. A 32. cs. és kir. gyalogezred bélyegzőjével. Kissé kopott, díszes vászonkötésben.
Feuerwehr gestern und heute. (Tűzoltók tegnap és ma.) Szerk.: Helfried Valentinitsch-Jacob Michael Perschy. Bugenländische Landessonderausstellung 29. April-31.Oktober 1998. Eisenstadt, 1998, Amt der Burgenländischen Landesregierung. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. /Paperbinding, in German language.