A magyar költészet kincsesháza. Szerk.: Endrődi Sándor. Bp.,[1895], Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., CXXVI (hasábszámozás,helyesen:63)+1508 (hasábszámozás, helyesen: 754)+2 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel,
Vegyes könyvtétel: a Szépirodalmi Könyvtár 3 kötete, a Pantheon kiválasztottak 2 kötete, stb., átnézésre érdemes, összesen 14 db, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban
A Magyar Hírmondó három kötete: Kiss Károly: Magyar alvitézek hőstettei az újabb üdőszakban; Régi magyar levelestár 1-2. köt. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. IV. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel.
Özv. Báthory Nándorné: Asszonyi életművészet. Dr. Prohászka Ottokár Püspök előszavával. Bp., (1916), Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopottas boríróval.