Harsányi Zsolt: Az üstökös I-III. kötet. Bp., 1933, Singer és Wolfner. Átkötött modern egészvászon-kötés, körbevágott, az eredeti papírborítókat bekötötték. Jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, 4 db: Bilz F. E.: Az új természetes gyógymód. 2. kötet. Leipzig, én., Dr. Karl Meyer. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal. A műveltség útja I. kötet. Bp.,é.n., Tolnai. Kiadói egészvászon-kötés. Tolnai Uj Világlexikona VIII. kötet. Bp.,1927, Tolnai. Kiadói félvászon-kötés. Pallas Nagy Lexikona XII. kötet. Bp.,18...
Vegyes angol nyelvkönyvek és szótár tétel, 2 db: Dr. Horányi Károly: Képes angol nyelvkönyv gyermekeknek. Bp., 1967, Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Magyar-angol, angol-magyar útiszótár. Bp.,1972. Terra.
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1892. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Bp., 1892, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a címlapon m. kir. naptárbélyeg pecséttel.
W. Macarthur Jenkinson: Versenyfutás egy trónért. Pesti Hírlap Könyvek 61. Bp.,1929, Pesti Hírlap, (Légrády-Testvérek). Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
Sz. Nagy Sándor: A latorczavölgyi pap. Podlaha Vilmos elbeszélései nyomán. Széchy Gyula rajzaival. Bp., 1906, Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.