15341.
312. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
4 600 Ft
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp.,(1931), Műemlékek Országos Bizottsága-Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 238+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, eredeti szakadt, hiányos papír védőborítóban, eredeti kiadói kartontokban, szép állapotban.