Blaha Lujza emlékalbum. Blaha Luja élete és művészete. Kortársai, a jelenkor szinészei és drámaírói, Magyarország legkiválóbb irói és művészei közreműködésével szerkesztette Porzsolt Kálmán. Bp., 1926, Arany János ny. 240 p. Számos szövegközti fényképpel illusztrálva. Kiadói félvászonkötésben. A hátsó borítótábla kartonja, nagyon enyhén nedvességtől hullámos.
Palágyi Menyhért: Székely Bertalan és a festészet aesthetikája. Nemzeti Festészetünk I. Bp., 1910, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Palkó Tibor-Várszegi Tibor: A másik paradicsom./ The Other Paradise. Bp., 2002, Kijárat Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Számozott (500/439.) példány. A művészek aláírásaival.
"A festő-Petőfi" Vágó Pál. Almanach forrásközlő hírnök. Szerk.: Vágó Pálné. Bp., 2006, Vágó Pál Emlékbizottság Alapítvány. A szerkesztő dedikációjával és a Magyar Huszárság 400 éve Alapítvány bélyegzőjével. Papírkötésben, jó állapotban.
Károlyi András festőművész kiállítása. Bp., 1977. A festő dedikációjával, egyik munkája mellékelt fotójával és annak hátoldalára írt autográf levelével! Tűzött papírkötésben, 8 p.