Dr. Pipics Zoltán: Így nézd a szépet! 100 képpel és Haranghy Jenő rajzaival. Bp.,(1943), Szerzői kiadás, (Légrády-ny.), 218+6 p. Első kiadás. Lapszámozáson belül számos egészoldalas és szövegközti képpel. Kiadói papírkötés, hiányzó borítékkal, az elülső szennylap hiányzik.
Gustave Doré: Die Taten des Hercules. Die Komische Bibliothek. Erlenbach-Zürich-Leipzig, 1922, Eugen Rentsch. Gustave Doré illusztrációival. Kiadói papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, with illustrations of Gustave Doré, in German language.
Singer, Hans W.: Die moderne Graphik. leipzig, 1914, Verlag von E. A. Seemann. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban / linen binding, dagamed condition
Truppel Károly: Művészi oktatás. A művészetek nemzeti irányú fejlődése és a művészi érzék fejlesztése ápolása az iskolában. Fehértemplom, 1899, Szerzői kiadás, (Wunder Gyula Könyvnyomdája-ny.), 38 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos.
Grofcsik János-Reichard Ernő: A magyar finomkerámiaipar története. Bp., 1973, Finomkerámiaipari Művek, Szilikátipari Központi Kutató és Tervező Intézet. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
Alessandro Mihalik: Le relazioni Italiane della maiolica Ungherese di Holics Publicazioni della R. Accademia Ungherese di Roma. Roma-Bp., 1936, Franklin. Kiadói papírkötés, olasz nyelven./ Paperbinding, in Italian language.
Curt Siegel: A modern építészet szerkezetformái. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.