Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Budapest, 1972, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Jacob Burckhardt: Az olasz renaissance műveltsége. Fordította Elek Artúr. Bp., 1945, Dante. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító megviselt állapotban, javított, kissé kopott a félvászonkötés gerince, de ezeket leszámítva jó állapotban.
Bibliotheca Corviniana. A kötetet összállította, a tanulmányt és a jegyzeteket írta Csapodi Csaba, Csapodiné Gárdonyi Klára. Bp., 1981, Magyar Helikon-Corvina. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, papír védőpapírban, kiadói papírtokban. Szép állapotban.
Németh, Lajos: Csontváry. Bp.,1970, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven. Jó állapotban./Linen-binding, in paper cover, in good condition, in German language.
Albrecht Dürer: Apokalipszis Die Heimlich Offenbarung Iohannis. Bp., 1988. Képzőművészeti Kiadó Eredeti védődobozban. A Szépművészeti Múzeumban őrzött, 1498-ban és 1511-ben megjelent fametszetsorozat 15 lapjának és az 1562-ben Kolozsvárott kiadott Heltai Gáspár féle "Új Testamentum" fordítás szövegének hasonmásával.