6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Sebestyén Endre: A selyemhernyó tenyésztése. Bp.,1957, Mezőgazdasági Kiadó, Kossuth Nyomda. Szövegközti és egészoldalas ábrákkal,(közte egy kihajtható ábrával), fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, jó állapotban. Megjelent 1150 példányban. Ritka!