Schema officialium totius inclytae insurrectionalis militiae anno 1797. per regnum Hungariae, Dalmatiae, Croatie et Sclavoniae.... Budae, 1798. Typis reg. universitatis. 67 l. 1797-es állapot: a magyar királyság katonai haderejének név- és címtára vármegyei beosztásban. Fűzve, korabeli papírborítóban.
A világháború képes krónikája I-III.+VI-IX. kötet. (A IV., V. kötet hiányzik.) Bp., 1914-1916, Révai, Pallas Rt.-ny. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, az I-II. kötetek megviselt állapotban, sérültek, a kötésük szétvált, az I. kötet borítója elvált a könyvtesttől, a III. kötet kissé viseltes állapotban, kissé sérült kötéssel, egy illusztráció kijár, IX. köte...
Ruttkai Ruttkay Vilmos: A világháború. Olaszország, a Balkán, és Ausztria-Magyarország. Bp.,1916, Franklin-Társulat, VI+415 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopottas borítóval.
Az osztrák-magyar haderő első világháború alatti magasabb parancsnokságai. A Hadtörténelmi Levéltárban őrzött katonai iratok levéltári segédlete. Bp., 2001, Petit Real Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
Háborus novellák. Az Érdekes Ujság ingyenes husvéti melléklete. Bródy Sándor, Heltai Jenő, Keszler József, Kosztolányi Dezső, Molnár Ferenc és Móricz Zsigmond elbeszélései.+Móricz Zsigmond: A kárpáti vihar. Az Érdekes Ujság ingyenes pünkösdi melléklete. Első kiadás. +Nagy Endre: Már minálunk babám... (Egy ütközet története). Az Érdekes Ujság ingyenes karácsonyi melléklete. Első kiadás. Bp., 1915-1...
Bishop, Chris: Idegenlégiósok a Harmadik Birodalom szolgálatában. Külföldi önkéntesek a Waffen-SS soraiban, 1940-1945. Bp., 2005, Hajja és Fiai. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.