15151.
312. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Szily József: Maróczy Géza nemzetközi sakkverseny. Budapest 1952. Bp.,1954, Sport. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.