Karl Imhoff: A csatornázás és szennyvíztisztitás kézikönyve. Bp., 1955, Dokumentációs ésé Nyomtatványellátó Vállalat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.
Technikai fejlődésünk története. Kiad. a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., 1929, Stádium Sajtóvállalat Rt. Második kiadás. A borítója hiányzik, de a könyvtest egyben van, az elülső előzéklap kijár, szakadt, a 13/14. oldal szakadt foltos.
Pillitz Dezső: A jó világítás gazdasági jelentősége. Bp., 1930, Magyar Villamos Művek Országos Szövetsége Világítástechnikai Állomás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Pillitz Dezső: Irodahelyiségek világítása. Bp., 1931, Magyar Villamos Művek Országos Szövetsége Világítástechnikai Állomás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.