1 000 Ft
Dr. Csuday Jenő-Dr. Schönherr Gyula: A középkori intézmények bomlása és a renaissance. Nagy Képes Világtörténet VI. kötet. Szerk.: Marczali Henrik. Bp., é.n.,Franklin-Révai, XVI+667 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, két lap kissé szakadt (17-18.,586-587.).