15041.
312. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
Havrán János: Utazás keleten. (Konstantinápoly, Szíria, Palesztina, Egyptom, Atén, Bukarest.) Bp.,1911,Szent István-Társulat, 250 p.+1 t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, deformált könyvtesttel, sérült gerinccel, kopott borítóval, a kihajtható illusztráció kijár, gyűrött.