15097.
312. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Ossendowski, F[erdynand Antoni]: Állatok, emberek és istenek. Fordította: Sajó Aladár. Bp., én., Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kihajtható térképpel, ex libris-szel. Jó állapotban.