15117.
312. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Bp.,1923, "Magyar Jövő" Ifjúsági Irodalmi Rt., 270 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.