https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 142

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Tata története I-II. kötet. I. kötet: (Az őskortól 1727-ig.) Szerk.: Kovács Emil. II. kötet: 1727-1970. Szerk.: Körmendi Géza. Tata, 1979-1984, Tata Város Tanácsa. Kiadói nyl-kötésben, kiadói papír védőborítóban, és kiadói papírkötésben, az I. köteten a papírborító foltos, hullámos, de egyébként jó állapotban. A II. kötet megjelent 2000 példányban.
1
15012.

Tata története I-II. kötet. I. kötet: (Az őskortól 1727-ig.) Szerk.: Kovács Emil. II. kötet: 1727-1970. Szerk.: Körmendi Géza. Tata, 1979-1984, Tata Város Tanácsa. Kiadói nyl-kötésben, kiadói papír védőborítóban, és kiadói papírkötésben, az I. köteten a papírborító foltos, hullámos, de egyébként jó állapotban. A II. kötet megjelent 2000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagyvárad természetrajza. Szerk.: Bunyitay Vincze. Nagyvárad, 2002, Imprimeria de Vest-ny. Kiadói műbőr-kötés. Hasonmás kiadás.
1
15013.

Nagyvárad természetrajza. Szerk.: Bunyitay Vincze. Nagyvárad, 2002, Imprimeria de Vest-ny. Kiadói műbőr-kötés. Hasonmás kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Henry Morton Stanley. A nagy afrikai kutató önéletírása. Átdolgozta Sebestyén Károly. Bp.,1912, Singer és Wolfner, 220+4 p. Félvászon-kötés, javított gerinccel és kötéssel, kissé kopott borítóval.
1
15014.

Henry Morton Stanley. A nagy afrikai kutató önéletírása. Átdolgozta Sebestyén Károly. Bp.,1912, Singer és Wolfner, 220+4 p. Félvászon-kötés, javított gerinccel és kötéssel, kissé kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
EUR
,
13,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vésztő története. Kezdetektől a várossá válásig. Szerk. Ladányi Károly. Vésztő, 2008, Vésztő Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Ritka! Jó állapotban.
1
15015.

Vésztő története. Kezdetektől a várossá válásig. Szerk. Ladányi Károly. Vésztő, 2008, Vésztő Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Ritka! Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mezőkövesd város monográfiája. Szerk.:  Dr. Sárközi Zoltán, Dr. Sándor István. Bp., 1973, Borsod m. Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, az elülső borító kissé foltos, de egyébként jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
1
15016.

Mezőkövesd város monográfiája. Szerk.: Dr. Sárközi Zoltán, Dr. Sándor István. Bp., 1973, Borsod m. Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, az elülső borító kissé foltos, de egyébként jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Buza Péter: Herminamező. Fejezetek egy városrész történetéből. Bp., 1992, Herminamező Polgári Köre. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
1
15017.

Buza Péter: Herminamező. Fejezetek egy városrész történetéből. Bp., 1992, Herminamező Polgári Köre. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Lóczy Lajos előszavával. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Számos képpel illusztrálva.Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, javított gerinccel és borítóval, de belül jó állapotban.
1
15018.

Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Lóczy Lajos előszavával. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Számos képpel illusztrálva.Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, javított gerinccel és borítóval, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Barátosi Balogh Benedek: Dai Nippon. Kelet csodái. Bp.,(1906), Magyar Kereskedelmi Közlöny. Második kiadás. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítója javításra szorul, az elülső és a hátsó kötéstábla levált a gerincről, a borító kissé kopottas állapotban, de belül jó állapotban. Eredeti litografált kiadói papír védőborítóval, a széleinél kissé rongyos.
1
15019.

Barátosi Balogh Benedek: Dai Nippon. Kelet csodái. Bp.,(1906), Magyar Kereskedelmi Közlöny. Második kiadás. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítója javításra szorul, az elülső és a hátsó kötéstábla levált a gerincről, a borító kissé kopottas állapotban, de belül jó állapotban. Eredeti litografált kiadói papír védőborítóval, a széleinél kissé rongyos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Cholnoky Jenő: A Föld titkai II-V. köteteinek 6-24. füzetei.  II. A jégvilág. A sarkkutatások története. III. Az ember drámája. IV. Az egyenlítőtől a sarkvidékig. V. A tenger. Bp., 1930-31, Singer és Wolfner. Kiadói papírborítókban, kiadói aranyozott egészvászon  mappákban, a papírborítók szélei kissé szakadozottak, kettő füzet papírborítóján kisebb sérüléssel. A füzetek felvágatlanok.
1
15020.

Cholnoky Jenő: A Föld titkai II-V. köteteinek 6-24. füzetei. II. A jégvilág. A sarkkutatások története. III. Az ember drámája. IV. Az egyenlítőtől a sarkvidékig. V. A tenger. Bp., 1930-31, Singer és Wolfner. Kiadói papírborítókban, kiadói aranyozott egészvászon mappákban, a papírborítók szélei kissé szakadozottak, kettő füzet papírborítóján kisebb sérüléssel. A füzetek felvágatlanok.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Baktay Ervin: A világ tetején I-II kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval.
1
15021.

Baktay Ervin: A világ tetején I-II kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában 1-2. köt. Bp., é. n., Franklin. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1
15022.

Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában 1-2. köt. Bp., é. n., Franklin. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A XVI. kerület története.  Szerk.: Szentes Lajosné.. Bp.,1971, Minerva. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3100 példányban.
1
15023.

A XVI. kerület története. Szerk.: Szentes Lajosné.. Bp.,1971, Minerva. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3100 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
3
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz