K. Fábián Ilona: A Váradi Regestrum helynevei. Adattár. Szegedi Középkortörténeti Könyvtár 13. Szeged, 1997, Szegedi Középkorász Műhely. Kiadói papírkötés.
Dr. Zákonyi Ferenc: A szántódi rév története. Szántódi Füzetek II. hn.,(1981), Siotour - Somogy megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, az egyik sarkánál kis hiánnyal.
Nyisztor Zoltán: Felhőkarcolók, őserdők,hazátlanok. (Dél-amerikai úti képek). Bp., 1935, Palladis Rt. Átkötött modern egészvászon-kötés, foltos, az első két lap egyik sarka hiányos.
101 kép a régi Pest-Budáról. Összeállította és a kísérő szövegeket írta: Rexa Dezső. Bp.,1959, Magyar Helikon. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült gerinccel. Megjelent 4000 példányban.
Vegyes könyvtétel, 2 db: Ricordo di Pompei. 31 fotóval. Olasz, francia, angol, és német feliratokkal. Leporellófüzet, egy lap hiányzik, egy javított, a fotók elváltak a kötéstől. Ricordo di Bologna. 32 fotóval. Olasz, francia, angol, és német feliratokkal. Leporellófüzet, kissé kopott borítóval.