Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
Die Weite Welt. Szerk., és a bevezetést írta: Herbert F. R. Eddelbüttel. [Berlin,1929, Deutsche Buch] Kiadói félbőr-kötés, kopottas, javított gerinccel, hiányzó címlappal, az elülső szennylap és előzéklap gyűrött, a fűzése laza, fekete-fehér fotókkal, német nyelven./Half-leather-binding, with worn and repaired spine, without front page, in German language.
3 db kelettel, Kínával foglalkozó könyv: Mereskovszkij: Kelet titkai. Bp., 1992. Holnap; Tőkei: Miklós: A kínai irodalom rövid története. Bp., 1960. Gondolat. Benedek István: Tibeti orvoslás és varázslás. Bp., 1987. Gondolat. .
Balogh György: Eger története. Eger, 1954, Eger Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel.
Karlsbad és környéke. Panoráma Utikönyvek IV. Bp.,é.n. (cca 1926-1927), Kunossy Grafikai Műintézet Rt., 90+6 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, javított borítóval. A címlapon: Ez a példány Karlsbad Város Tanácsa részére készült, könyvkereskedői forgalomba nem kerülhet.