Gdańsk. Gateway of Poland. Fordította: B.W. A. Massey. Warsaw-Gdańsk, 1949,Polskie Towarzystwo Krajoznawcze. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotókkal. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal, a könyv kötése sérült, a könyvtest részben elvált a borítótól, a papírborító javított, de belül jó állapotban, angol nyelven./ Paperbinding, with damaged binding, and rep...
Wien. Bécs, 1937, Fremdenverkehrsstelle der Stadt Wien. Számos illusztrációval, térképmelléklettel. Kicsit sérült tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban.
cca 1900-1960 Vegyes utazással kapcsolatos nyomtatványok, útikönyvek, 13 db, részben Svájcra, részben Ausztriára vonatkozóak, egy magyar, a többi német nyelven, változó állapotban.
Bán Márton: Bolyongás Európában. Bp.,1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, a belső kötéstáblák és szennylapok foltosak.
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopottas borítóval, a szennylaptól a 32. oldalig a lapok kijárnak.
Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, kissé szakadozott, kissé kopottas papírborítóval, de belül jó állapotban.