Szülőföldem, a Jászkunság. Jász-Nagykun-Szolnok megye településeinek története. Szerk.: Simon Béla. Szolnok, 1992, Axel Springer-Magyaroszág Kiadói Kft. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Ossendowski, F[erdynand Antoni]: Állatok, emberek és istenek. Fordította: Sajó Aladár. Bp., én., Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kihajtható térképpel, ex libris-szel. Jó állapotban.
Sárospatak. Árpád-házi Szent Erzsébet szülőhelye. Sárospatak,2007, Sárospatak Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, magyar, német és angol nyelven. Megjelent 2500 példányban.
Seper Károly: Alsóőr történelméből/Unterwarter Heimatbuch. Alsóőr/Unterwart,2014, Magyar Média és Információs Központ/UMIZ. Kiadói kartonált papírkötés, magyar és német nyelven./ Hardback, in Hungarian and German language.
Zugló tegnap, és holnap. Szerk.: Faragó István, Fekete Béla. Bp.,1970, MSZMP XIV. ker Bizottsága-XIV. ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága-Hazafias Népfront XIV. ker. Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Heinrich Pál-Szita Róbert: Fehér partok alján - Balatonvilágos évszázados története és polgárainak visszaemlékezései. [Balatonvilágos, 2011, Balatonvilágos Jövőjéért Közalapítvány-Balatonvilágos Község Önkormányzata.] Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
Kuruckori kalandozások a történelmi Beregben. Eseménykrónika és turisztikai kiadvány. [Tarpa, 2010, Önkormányzat.] Kiadói papírkötés, magyar, angol és ukrán nyelven.