3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Dr. Zwenger János: A legszebb erény és a legundokabb vétek. Fordította: A Veszprémi Növendékpapság Pázmányköre. Bp., 1879, Hunyadi Mátyás-ny.,XVIII+471+7 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, belül jó állapotban.