Festmények és grafikák Tételek száma: 285
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1626895
10180
312
Sikuta jelzéssel: Dombos táj fával, olaj, farost, 41,5×50 cm 1705833
10181
312
Sipos János (?-): Ótátrafüredi völgy. Olaj, farost, jelzett, 50×40 cm 1706120
10182
312
2200
Somlai Vilma (1938-2007): Pedig milyen vidáman indult, színes linó, papír, jelzett, paszpartuban, 35,5×30 cm 1705115
10183
312
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa, színes linó, papír, jelzett, számozott (15/100), 39×30 cm 1704929
10184
312
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda Hévízi út. Tus, papír, jelzett, 28×21 cm 1704915
10185
312
Sostarics Lajos (1896-1968): Városliget. Akvarell, papír, jelzett, 18×23 cm 1690395
10186
312
Sorki Dala Andor (1941-): Emlék. Tus, papír, jelzett, 24×20 cm 1677359
10187
312
22000
Stéhlik Lajos (1907-1997): Vízpart. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 48×64 cm 1625433
10188
312
Sugár jelzéssel: Lány pipacsok között. Olaj, farost. Jelzett. 49x50 cm 1691505
10189
312
Szántó jelzéssel: Mese város. Vegyes technika, papír-karton, 31×23 cm 1630183
10190
312
Szántó jelzéssel: Teremtés. Vegyes technika, papír, 64×45 cm 1705005
10191
312
Szántó Piroska (1913-1998): Illusztráció, tus, papír, jelzett, 14×10 xm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft