Festmények és grafikák Tételek száma: 285
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1334209
10060
312
160000
Fassel L'ousa Ferenc (1915-2009): Női portré. Olaj, farost jelzett, keretben, 70×50 cm
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
1706132
10061
312
Fáy Aladár (1898-1963): Tönk, rézkarc, papír, jelzett, számozott (83/100), 25,5×29,5 cm 1705040
10062
312
Fekete Árpád (?-?): Téli udvar, vegyes technika, papír, hátulján jelzett, 24,5×35 cm 1705098
10063
312
3400
Feledy Gyula (1928-2010): Este, színezett rézkarc, papír, jelzett, 23,5×29 cm 1625405
10064
312
Ferenczy jelzéssel: Női akt háttal, pasztell, papír, 43×31 cm 1711831
10065
312
Ferenczy Béla (?-): Pusztai táj ősszel. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×90 cm 1706223
10066
312
Gábor jelzéssel: Szajna. és Notre Dame. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 32×36 cm 1675425
10067
312
Gábor jelzéssel: Ülő nő. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 49×31 cm 1706248
10068
312
Gábri Albert (1935-2004): Legelésző lovak, olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1710786
10069
312
Gácsi Mihály (1926-1987): Jégverem, színes linó, papír, jelzett, 42×60,5 cm 1711872
10070
312
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István (1891-1956): Betűvetés, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, kis szakadással, 34,5×25,5 cm 1630149
10071
312
Götting jelzéssel: Előadás. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 13×13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft