Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 12
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1682129
11082
313
280000
Sculptures, statuettes, plaques
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
1712992
11083
313
Szűz Mária, festett gipsz szobor, kopásokkal, m: 26 cm 1716572
11084
313
Herczeg Klára (1906-1997): Ádám és Éva, réz falidísz, jelzett, d: 12 cm 1716152
11085
313
28000
Jelzett kínai földmunkások, patinázott réz figurák ( 2db), m: 11 és 16 cm 1713815
11086
313
50000
Jose Cardona (1878-1923): Harmonikás fiú. Bronz szobor. Jelzett (LV Bronze Garanti), m:30 cm / Jose Cardona (1878-1923): Boy with accordion. Bronze statue. Signed. 30 cm 1713818
11087
313
70000
John W. Elischer (1891-1966) : Kíváncsi kutya. Bronz figura, jelzett, márvány talapzattal, m:26 cm 1713884
11088
313
30000
Olvashatatlan jelzéssel: Játszó iskolás fiuk. Bronz, márvány talapzaton, m:18,5 cm 1713904
11089
313
220000
Claude Michel Clodion után: La Cigale (A kabóca). Nagy méretű bronz, fa talapzaton, jelzett (Clodion), m: 38 cm, kb 25 kg / Claude Michel Clodion: Le Cigale. Large bronze statue on wood underside 38 cm, 25 kg
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
1577286
11090
313
14000
Vörös János (1897-1963): Krisztus a kereszttel 1937. Gipsz, jelzett, m: 42 cm, h:44 cm 1712822
11091
313
Jelzés nélkül: Pilóta büszt, fém, m: 10 cm 1717703
11092
313
Jelzés nélkül: Nofertiti büszt. Bronz, m:20 cm 1717635
11093
313
Jelzés nélkül: Franz Schubert réz büszt, m:9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft