1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
F(erdinand) Schulthess: Svensk-Fransk Ordbok. Dictionnaire Suédois-Francais. Stockholm, 1903, P. A. Norstedt & Söners Förlag. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, francia és svéd nyelven. Gombocz Zoltán (1877-1935) névbejegyzésével, dátumozva (1904.) / Linen-binding, in French and Swedish language.