20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
[Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Az Éj Lovagjai I-III. (Hat kötetben.) I.rész I.-II kötet: Egy trón lépcsői. II. rész I-II. kötet: A király apródja. III. rész I-II. kötet: Bavolet. Fordította Mártonffy Frigyes. Pest, 1871, Fülöp György-Friebeisz Ferenc, 272+288+169+156+256+264 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, néhány kisebb folttal, de alapvetően jó állapotban. Második kiadás.