Robert Prechtl: Titánok bukása. Egy korszak elmúlása. Fordította: Gergely Janka. Bp, 1938, Grill Károly. Kiadói papírkötés, a borító kissé szakadozott, a borító szélei kissé gyűröttek.
Bözödi György Székely bánja. Bp., é.n., Magyar Élet. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a könyvtest elvált a borítótól, de egyébként jó állapotban.
Európai műhely. Az Egyetemi Nyomda kis tanulmányai sorozat 4 kötete: Karl Mannheim: A jelenkori szociológia feladatai. Fordította Zoltán József. Martin Heidegger: Mi a metafizika? Fordította Zoltán József. Prohászka Lajos: Történet és kultúra. Baránszky-Jób László: A modern ízlés. Bp.,1945-1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
F(erdinand) Schulthess: Svensk-Fransk Ordbok. Dictionnaire Suédois-Francais. Stockholm, 1903, P. A. Norstedt & Söners Förlag. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, francia és svéd nyelven. Gombocz Zoltán (1877-1935) névbejegyzésével, dátumozva (1904.) / Linen-binding, in French and Swedish language.