15685.
313. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
Gos. de Voogt: Onze Huisdieren. Amsterdam, 1905. Uitgevers-Maatschappy "Elsevier". Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült kötéssel, egy lap kijár, számos illusztrációval, holland nyelven. Biai Föglein István grafikus tulajdonosi névebírásával. / Linenbinding, with worn cover, and little bit damaged binding, in Dutch language.