2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
P. Didon: Jézus Krisztus I. kötet. Ford. Kiss János és Sulyok István. Kiadja Kiss János. Bp., 1892, Pallas. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer N.-kötésben, festett lapélekkel, a borítója kopottas, a kihajtató térkép ragasztott, javított, a Jeruzsálemi templom tervrajza hiányzik.