1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
P. Leonardus Goffine: Hand-postille oder Christkatholisches Unterrichts- und Erbauungsbuch für alle Sonn- und Felttage des Jahres. Münster, 1905, Aschendorff schen Buchhandlung. Korabeli félbÅ‘r-kötésben, kopottas borÃtóval, sérült gerinccel, az elülsÅ‘ és hátsó szennylapon és elülsÅ‘ elÅ‘zéklapon tollas, ceruzás bejegyzésekkel, a 225-240. oldalak fűzése laza, német nyelven. /Half-leather-binding, with damaged spine, worn cover, with notices in the front and back flyleaf, and front smear-sheet, in German language.