11051.
314. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
9 000 Ft
23,32 EUR, 25,71 USD
Capodimonte kalapos hölgy libákkal, festett műgyanta, jelzett, kopott, fa talapzaton, m:25 cm