Shakespeare (Shakspere, (William): -- összes színművei. Sajtó alá rendezte, az életrajzot és tanulmányokat írta Voinovich Géza. Javított kiadás. 1-3. kötet.
Bp. (1924.) Franklin. 555 l.; 450 l.574 l ;Aranyozott, díszes egészvászon kötésben, jó állapotban Jaschik Álmos borítójával. Szép egységes sorozat.