Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban, a papírborító gerincén kis sérüléssel.
Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Budapest, 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 405 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Az antik világ. A művészet története. Fordította Faluba Kálmán. Bp., 1986, Corvina Kiadó, 308 p. Képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
Vegyes könyv tétel, 13 db: Vilhelm Károly. h. n., é. n., n. n. Kartonált papírkötésben, bontatlan védőfóliában. Sport '89.+Sport '90+Sport '91+Sport '93+Sport '94.+Sport 2002+Sport 2003. Debrecen-Bp.,1989- 2003, MOB. Kiadói kartonált papírkötésben, az egyik kötése sérült,a többi jó állapotban. A magyar sport évkönyve 1992. Bp., 1992, Trio Budapest Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, jó áll...
Szőnyi István bibliográfia. Összeállította: dr. Sin Edit. Pest Megyei Múzeumi Füzetek Új Sorozat 2. Szentendre, 1995, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
Johannes Itten: A színek művészete. A szubjektív élmény és objektív megismerés, mint a művészethez vezető utak. Tanulmányi kiadás. Fordította Karátson Gábor. Bp.,2000, Göncöl. Kiadói kartonált papírkötés.
Dante Alighieri: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla 20 db fametszetével illusztrált kiadvány. Kiadói papírkötésben, magyar, olasz, román és német nyelven, 43x33 cm.