15435.
314. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
8 000 Ft
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+506 p. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.