15443.
314. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
5 000 Ft
Szolnoky Gerzson: Háborús idÅ‘k imádságos könyve. Hadbavonult katonák és azok családjai számára. Debrecen, 1916, Hegedűs és Sándor, (Debrecen Városi Ny.), 160 p. Nyolcadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, a szennylapok hiányoznak, az elsÅ‘ 8 lapon alsó sarkainál sérüléssel, hiánnyal. Ritka.