Hetvenöt esztendő a sort útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Budapest, 1960, Sport Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. Ajándékozási sorokkal az Újpesti Dózsa Sport Club pecsétjével, Csáki Sándor az UTE elnökének, belügyminisztérium sajtófőnökében aláírásával.
Mezey Ferenc-Iró Lajosné-Rosa Irén: Vezérkönyv a nevelő testgyakorlás tanításához az osztályteremben. Óratervek a nép- és polgári iskolák, valamint a levente-egyesületek ifjúsága részére, a 6-14 éves korig. Bp.,é.n.(1933), Szerzői kiadás, (Stephaneum-ny.), 126 p. Kiadói papírkötés. 'Az Országos Testnevelési Tanács jutalma' bebélyegzéssel. Szilágyi Géza (1912-2002) kosárlabdázó, testnevelő tanár, ...
Lohmann, Richard: Unterricht im Segeln. Ein Lehrbuch des Sportsegelns mit besonderer Berücksichtigung des Segelns im kleinen Boot. Berlin, 1924, Richard Carl Schmidt. Egészvászon kötés, kopottas állapotban / linen binding, little damaged condition
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-B. füzet: Támadó és védősportok: Ökölvívás (Boxolás.) Bp., 1926, Stádium, 48 p. Kiadói papírkötés, mellékletekkel, Ludovika Akadémia Könyvtára bélyegzővel.